KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13531313
nr 1353 1313
Marco Cecioni
(f. 1948), Sverige
Blandteknik, Signerad a tergo, 1991, "DEA", duk, 48x48 cm
Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:26:42
100 kr
150 kr